Korekta prac magisterskich i licencjackich

Korekta prac

Korekta prac najczęściej, obejmuje wiele aspektów dokonania poprawy pracy, dla przykładu poprawa prac pod względem językowym najczęściej dotyczy poprawy stylu, ortografii, interpunkcji itd. Natomiast poprawki związane z techniczną strona pracy zazwyczaj ograniczają się do formatowania pracy (w tym tabele, rysunki, ustawienie marginesów, sporządzenie spisów, itd.). Inny rodzaj poprawy prac związany jest z częścią merytoryczną przez wskazanie konkretnych braków lub naniesienie uwag wskazanych przez samego promotora korygowanej pracy. Praca wymagająca korekty obejmuje najczęściej wszystkie wspomniane elementy. Stąd ważne jest, by wysyłając pracę do korekty przesłali Państwo dokładne informację o poprawie pracy.

Firma specjalizuje się w różnego rodzaju poprawie prac od blisko 20 lat, każda wycena i korekta prac jest skrupulatnie przegotowana w taki sposób by nie narazić Państwa nie utratę pieniędzy oraz czasu.

Druk plakatów Warszawa

Plakaty to jedna z najskuteczniejszych form reklamy. Im większy nakład wydruku tym niższa cena jednostkowa za druk plakatów. Drukowanie plakatów w różnych formatach. Plakaty drukujemy cyfrowo, w pełnym kolorze, jak również na życzenie klienta jako wersje czarno białe. Szeroki wybór gatunków papieru. Ksero, druk wielkoformatowy, skanowanie dokumentów, wydruki 3D, drukarnia Warszawa, wizytówki, ulotki - tel. 502 104 894

Poprawa i korekta pracy – warunki dobrej współpracy

W treści email dobrze jest uwzględnić:

  • aktualna wersja pracy – tak by sprawnie dokonać korekty pracy;
  • wykaz poprawek, które chcę Państwo aby zostały uwzględnione, w przypadku kiedy nie są one wskazane w przesłanej pracy – ułatwi i przyspieszy to określenie wyceny i terminu „korekta prac”;
  • uczelniane wytyczne dotyczące zasad redakcji prac – uprawni to dopasowanie korygowanej pracy do uczelnianych wymogów;
  • wszelkie inne pliki, które mogą być konieczne w poprawie prac.

Poprawa plagiatu

Gwarantuję, że po wykonaniu mojej pracy wskaźnik (II) poprawionej pracy w programie antyplagiatowym będzie wynosił poniżej 5%.

Proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Zachęcam do współpracy tylko z firmą o dużym doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku!

ZUIFK – DOROTA WRONA
ul. Chopina 8, Lublin

Tel. 696 077 619, (81)  534-73-55

E-mail: korekta_poprawa_prac@tlen.pl