Szkolenia spawaczy Częstochowa

Kursy spawania. Szkolenia spawaczy w Częstochowie

Szkolenia z zakresu spawania: gazowego (311),  łukowego elektrodą otuloną (111),  elektrodą topliwą w osłonie gazów (131,135); łukowe drutem proszkowym w osłonie gazów aktywnych(136), łukowe drutem proszkowym w osłonie gazów obojętnych (137), elektroda nietopliwą w ołonie gazu obojętnego (141), plazmowe (15).

Druk plakatów Warszawa

Plakaty to jedna z najskuteczniejszych form reklamy. Im większy nakład wydruku tym niższa cena jednostkowa za druk plakatów. Drukowanie plakatów w różnych formatach. Plakaty drukujemy cyfrowo, w pełnym kolorze, jak również na życzenie klienta jako wersje czarno białe. Szeroki wybór gatunków papieru. Ksero, druk wielkoformatowy, skanowanie dokumentów, wydruki 3D, drukarnia Warszawa, wizytówki, ulotki - tel. 502 104 894

Prowadzimy kursy spawania blach i rur w oparciu o wytyczne i pod merytorycznym nadzorem Instytutu Spawalnictwa. Kursanci po ukończeniu szkolenia i zdaniu egzaminu otrzymują książeczkę spawacza i Świadectwo Egzaminu  Kwalifikacyjnego Spawacza, które upoważniają do pracy w zakresie uzyskanych uprawnień. Uprawnienia spawaczy podlegają weryfikacji co 2 lata i wymagają zdania egzaminu. Posiadamy uprwanienia Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach do szkolenia i ezaminowania spawaczy.

PIK SPAW S.C
ul. Michałowskiego 11/13
42-224 Częstochowa

tel.:  34 37 21 356